Galvenais sports un atpūta

Filadelfijas Eagles Amerikas futbola komanda

Anonim

Philadelphia Eagles, Amerikas profesionālā gridirona futbola franšīze, kas atrodas Filadelfijā un spēlē Nacionālās futbola līgas (NFL) Nacionālajā futbola konferencē (NFC). Ērgļi ir uzvarējuši trīs NFL čempionātos (1948., 1949. un 1960. gadā) un uzvarējuši vienā Super Bowl (2018).

Ērgļi tika dibināti 1933. gadā, kad nederīgās Frankford Yellow Jackets franšīzes paliekas tika pārdotas Filadelfijas biznesmeņu sindikātam. Komandai nebija agri panākumi, jo tā izcīnīja vienu vai divas uzvaras septiņās no tās pirmajām 10 sezonām, bet galvenā trenera Earle (“Greasy”) Neale pieņemšana darbā 1941. gadā iezīmēja pavērsiena sākumu Filadelfijā. Neales vadītās komandas, kuru zvaigzne atgriezās līdz Stīvam Van Burenam līdz NFL čempionāta spēles izskaņai 1947. gadā un NFL tituliem 1948. un 1949. gadā. Ērgļi lēnām regresēja pēc secīgajiem čempionātiem un līdz 1950. gadu vidum viņi parasti finišēja apakšā puse no līgas. 1960. gadā ērgļi, kurus vadīja ceturtdaļreņķis Norms Van Brocklins un mazkustīgais flankeris Tomijs Makdonalds par pārkāpumu un līnijas aizsargs Čaks Bednariks aizsardzībā, atgriezās, lai izcīnītu franšīzes trešo NFL čempionātu, kas bija 17–13 uzvara pār Green Bay Packers.

Ērgļu renesanse izrādījās īslaicīga, jo komanda tūlīt pēc čempionāta sezonas iestājās 18 gadu ilgā izslēgšanas turnīrā. Galvenais treneris Diks Vermeils tika pieņemts darbā 1976. gadā, un viņa emocionālais treneru stils ērgļus (kā arī viņu līdzjutējus) iedvesmoja, kā rezultātā no 1978. līdz 1981. gadam notika četras taisnas izslēgšanas spēļu vietas, kurās piedalījās komandas, kuras pārstāvēja ceturtdaļfināla Rona Jaworski garāmgājēju duets un saistošais (6 pēdu (collas (2,03 metru) garš) platais uztvērējs Harolds Karmačels. Šo posmu izcēla Filadelfijas pirmā Super Bowl piestātne 1981. gadā, lai gan tā zaudēja Oakland Raiders, 27. – 10. Pirms 1985. gada sezonas Ērgļi izdarīja divus nozīmīgus papildinājumus: Randall Cunningham, flotes pēdu atbalstītājs, kurš uzstādīs karjeras rekordu skriešanas jardiem no sava stāvokļa, un Reggie White, dominējošais aizsardzības gals, kurš aizies pensijā kā visu laiku NFL maisa vadītājs. Tomēr viņu zvaigžņu individuālā spēle nekad nenovērtēja panākumus komandas postsezonas laikā, jo ērgļi uzvarēja tikai vienā no piecām izslēgšanas spēlēm, kurās pāris spēlēja no 1988. līdz 1992. gadam.

1999. gadā komanda noalgoja galveno treneri Andiju Reidu, kurš ar savu pirmo drafta izvēli izvēlējās ceturtdaļnieku Donovanu Maknabu. Reids un Maknabs 10 gadu laikā no savas otrās sezonas Filadelfijā vadīja Ērgļus līdz astoņām izslēgšanas spēļu vietām, kas ietvēra piecus braucienus uz NFC čempionāta spēli un Super Bowl parādīšanos 2005. gadā, bet bez tituliem. Pārim bija drūmas attiecības gan laukumā, gan ārpus tā, un 2010. gadā McNabb tika tirgots prom. Galu galā Maikls Viks tajā gadā pārņēma Eagles starta ceturtdaļfinālu un palīdzēja jaunai komandai izcīnīt divīzijas titulu. Nākamajā sezonā, kas izvirzīja Ērgļu čempionāta cerības, komanda parakstīja ļoti daudz brīvu aģentu - īpaši stūrgalvīgo Nnamdi Asomugha. Tomēr Filadelfijā tika sasniegts 8–8 rekords un 2011. gadā tika palaists garām izslēgšanas spēlēm. Komanda 2012. gadā sekoja ar savainojumu sagādāto 4–12 kampaņu, kuras rezultātā Reids sezonas beigās tika atlaists. 2013. gadā atjaunotā Eagles komanda uzvarēja 10 spēlēs un ieguva dalīšanas titulu, bet zaudēja savā atklāšanas izslēgšanas konkursā. Pēc tam, kad atkal uzvarēja 10 spēles, bet 2014. gadā neizdevās izveidot posza sezonu, ērgļi nākamajās divās sezonās atgriezās pie viduvējības.

Eagles 2016. gadā nolēma galveno treneri Dogu Pedersonu. Pedersons, bijušais Reidas trenera palīgs, ieviesa inovatīvu pārkāpumu, kas NFL aizņēma ar vētru aiz izspēles, kurā spēlēja izveicīgais ceturtdaļnieks Karsons Vents 2017. gada sezonā. Ērgļi izcīnīja divīzijas titulu un tika līdz Super Bowl, neskatoties uz to, ka Wentz regulārās sezonas 13. spēlē cieta sezonu beidzošu savainojumu. Pēcspēles priekšspēlētājs Niks Foles pēc tam vadīja Ērgļus pārsteidzošajā New England Patriots sajukumā, lai Filadelfijai dotu savu pirmo Super Bowl čempionātu franšīzes vēsturē. Komanda cīnījās 2018. gada sezonas sākumā, bet vēl viens Wentz savainojums pavēra iespējas Foles piesaukt komandu līdz trim taisnām regulārās sezonas uzvarām, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, kur ērgļi uzvarēja savu pirmo spēli, pirms tika izslēgti dalīšanas kārtā. Wentz palika veselīgs 2019. gada regulārajai sezonai, bet pārējo Eagles žurnālu tajā gadā iznīcināja traumas. Tomēr komanda izcīnīja deviņas spēles, lai izcīnītu divīzijas titulu, bet Filadelfija zaudēja atklāšanas izslēgšanas spēlē.