Galvenais sports un atpūta

Bufalo Bills amerikāņu futbola komanda

Anonim

Bufalo rēķini, amerikāņu profesionālā gridirona futbola franšīze, kas spēlē Nacionālās futbola līgas (NFL) Amerikas futbola konferencē (AFC) un atrodas Bufalo. Būdams Amerikas futbola līgas (AFL) dalībnieks, Bills uzvarēja divos līgas čempionātos (1964. un 1965. gadā), un, spēlējot NFL (pēc AFL un NFL apvienošanās 1970. gadā), viņi parādījās rekordlielā skaitā četri pēc kārtas Super Bowls (1991–1994), zaudējot katrā gadījumā.

Pēc tam Bufalo uzsāka ilgstošu sezonu zaudēšanas periodu, ieskaitot 1968. gada sliktākās līgas rekordu 1–12–1, kas komandai deva pirmo izvēli 1969. gada NFL draftā (abas līgas trīs gadus pirms apvienošanās rīkoja kopēju draftu). 1970. gadā), kuru tā izmantoja, lai atlasītu palaišanu atpakaļ. Braucot aiz spēcīgas aizskarošās līnijas, kas pazīstama kā “The Electric Company” (jo viņi “ieslēdza sulu” - ar atsauci uz Simpsona segvārdu), Simpsons savos deviņos gados ar likumprojektiem uzstādīja vairākus NFL sasteigšanas rekordus, ieskaitot līgas Pirmā 2000 jardu steidzīgā sezona 1973. gadā, bet komanda tikai vienu reizi pārspēja izslēgšanas spēles. Likumprojekti turpināja cīņu dažas sezonas pēc tam, kad Simpsons 1978. gadā tika pārdots Sanfrancisko 49ers, bet 1980. gadā viņi veica savu pirmo no divām pēc kārtas piestātnēm pēc kārtas.

Likumprojekti, ko izstrādāja ceturtdaļnieks Džims Kelijs 1983. gada NFL drafta pirmajā kārtā. Tā vietā Kellija parakstījās, lai spēlētu mūsdienīgajā Amerikas Savienoto Valstu futbola līgā (USFL), un Bufalo 1984. un 1985. gadā ierakstīja sliktākās līgas rekordus - 2–14. Pēc USFL salocīšanas 1986. gadā Kelijs pievienojās likumprojektiem, kas bija saglabājuši savas NFL tiesības.. Galvenais treneris Marvs Levijs drīz izmantoja savas ceturtdaļfināla meistarības priekšrocības un uzsāka “K-Gun” pārkāpumu (nosaukts pēc Kellija), kas balstījās uz ātras piespēles sēriju un izbeidzas no bise veidojuma. Bufalo likumpārkāpums, kurā piedalījās arī nākotnes Slavas zāle, atkāpjoties no Thurman Thomas un daudzgadīgā Pro Bowl uztvērēja Andre Reed, šajā laikā bija viens no visproduktīvākajiem līgā, un komandas aizsardzību noenkuroja visu laiku lieliskais aizsargs Brūss. Smits un zvaigžņu līnijas meistars Kornēlijs Bennets. Laikā no 1988. līdz 1993. gadam likumprojekti veica sešus tiešus izslēgšanas mačus (ieguva piecus divīzijas titulus), un šo gadu laikā komandai bija daudz ievērojamu possezona izmantošanu.

Likumprojekti tika sasniegti līdz savam pirmajam Super Bowl 1991. gadā, kuru viņi zaudēja Ņujorkas milžiem pēc tam, kad Bufalo Skots Norvuds pēc pēdējās sekundes mērķa izmēģināja vārtus no labās puses. Nākamajā gadā Bufalo atgriezās Super Bowl, kur to pieveica Vašingtona Redskins. 1992. gada posma sezonas Wild Card kārtā trešās ceturtdaļas sākumā rēķini - spēlējot bez ievainotā Kellija - Hjūstonas Oilers pievilka ar rezultātu 35–3. Rezerves ceturtdaļfināls Frenks Reihs sastādīja likumprojektus līdz pieciem neatbildētiem piezemējumiem, un Bufalo virsstundās pārspēja Oilers 41–38. “Bills” varoņdarbs bija lielākais punktu diferenciālais atriebība NFL vēsturē, ieskaitot gan regulārās sezonas, gan pēcsezonas spēles. Komandas impulss turpinājās visā AFC izslēgšanas spēlēs, un Bills viegli uzvarēja divās ceļa spēlēs, lai tiktu uz trešo Super Bowl. Tomēr tur viņus pamatīgi pieveica Dalasas kovboji 52–17. Bufalo to sasniedza līdz rekordam ceturtajam super Bowl pēc kārtas 1994. gadā, taču tā atkārtotā spēle pret Cowboys beidzās ar kārtējo sarūgtinošo zaudējumu lielajā spēlē. Likumprojekti deviņdesmito gadu vidū parādījās vēl divās pēcsezonas sezonās, taču katru reizi neizdevās tikt tālāk par otro izslēgšanas spēļu kārtu, un galvenie komandas 1990. gadu dinastijas dalībnieki drīz vien aizgāja pensijā.

Quarterback Dougs Flutijs noveda likumprojektus uz īsu postažu piestātņu vietu gan pēc 1998., gan 1999. gada sezonas, taču franšīze 2000. gada desmitajos gados atgriezās AFC kopvērtējuma vidū. Finansiāli grūtībās nonākušo komandu aizskāra baumas par gaidāmo pārcelšanos uz Toronto, kas tikai palielinājās, kad likumprojekti vienojās par “mājas” spēļu sērijas (ieskaitot gan pirmssezonas, gan regulārās sezonas konkursus) spēlēšanu Kanādas pilsētā laikā no 2008. līdz 2017.gadam. Tomēr 2014. gada oktobrī rēķini tika pārdoti vietējai īpašnieku grupai, kas solīja saglabāt komandu Bufalo, un drīz pēc tam Toronto sērija tika atcelta. 2017. gadā rēķini ierakstīja 9–7 rekordu un beidzās ar franšīzes rekorda 18 gadu posma sausuma periodu, bet komanda zaudēja atklāšanas izslēgšanas spēli. Divus gadus vēlāk komanda uzvarēja 10 spēlēs - pirmajā sezonā ar divciparu uzvarām 20 gadu laikā -, bet atkal zaudēja savu pirmo pēcsezonas konkursu.